AKČNÍ AKCE! Jak dnes vznikají trikové filmy? Česká kniha o VFX vám to poví!

Zcela jedinečná, úžasná, poprvé vytištěná kniha o výrobě současných trikových filmů od Martina Kleknera je nyní v prodeji za kouzelnou cenu 147 Kč! To je nabídka, která se neodmítá, tak šup šup, jedná se o doprodej a další výtisky už nikdy, NIKDY, nebudou! A pokud patříte mezi nás čmuchaly-podivíny, kteří si rádi porejdí nosem v nové, voňavé knize, zcela doporučujeme její koupi už je kvůli tomu. 

Odkaz na knihu na e-shopuhttp://animuj.cz/e-shop/trikove-filmy-roku-2017-martin-klekner/

Kniha o výrobě filmových triků vám otevře oči a vy při jejím čtení začnete pochybovat dokonce o tom, zda vy sami jste skuteční! Tuto česky psanou publikaci jsme vydali společně s autorem webu Vizuálníefekty.cz Martinem Kleknerem. Ten se podílel na výrobě mnoha trikových velkofilmů nebo třeba na hernímu trháku Kingdom Come: Deliverance. Martin měl dokonce přednášky o výrobě úspěšné hry i na pražském festivalu Splash 2018 (kde jsme se s některými z vás možná potkali u našeho stánku).

Mrkněte na trailer knihy a níže na její obsah. Chcete vědět, jak vznikly filmy, na které jste šli do kina (nebo je zcela legálně zakoupili online)? Využijte naší přeštědré nabídky, dokud jsou knihy na skladě! 🙂

This slideshow requires JavaScript.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.