Anifilm 2018: přihlašujte své filmy!

Největší festival animovaného filmu v České republice právě otevřel své pomyslné brány a vy již nyní můžete přihlašovat své počiny, na kterých jste tak dlouho pracovali. Kromě animovaných filmů přihlašujte také hudební klipy či nenarativní videa. Nově také vznikla soutěžní sekce počítačové hry!

Do města Třeboň se každoročně vydají stovky nadšenců do animované tvorby z různých koutů světa. Anifilm 2018 se tradičně koná na jaře, tentokrát mezi dny 1. a 6.květnem 2018. Letos ale nemusíte festival navštívit jen jako diváci. Přihlaste své dílo, do kterého jste vnesli tolik energie, času a nápadů, ještě dnes!

Svou práci můžete přihlásit do následujících soutěžních kategorií: 

Celovečerní film (film pro dospělého diváka, film pro děti)

Krátký film

Studentský film

Videoklip

Abstraktvní a nenarativní animace

Nezávislá počítačová hra (hra pro děti, výtvarný počin)

Pravidla

Soutěžit mohou pouze ta díla, která byla dokončena po 1.1.2017. Přihlašovat své práce můžete prostřednictvím elektronického formuláře vp.eventival.eu/anifilm/2018. Jste-li na festivalu úplným nováčkem, nejprve proveďte registraci v systému Anifilmu. Přihlašovat svá díla můžete do 15.ledna 2018.

Podrobná pravidla soutěže naleznete zde. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně festivalu, obraťte se na organizátory festivalu prostřednitvím emailu program@anifilm.cz.

Poplatky

Za přihlášení neplatíte poplatky žádné!

Čtěte: Dojmy Animuj.cz z Anifilmu 2017!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.