AninetFest v plném proudu – sledujte tento online festival!

Mezinárodní online festival animovaného filmu AninetFest zveřejnil ty nejlepší a nejzajímavější studentské animované filmy z 82 zemí po celém světě! Tato pravidelná akce je přitom čerstvá novinka a to nejen díky svému netradičnímu konceptu. Ptáte se, kam za tímto festivalem vyrazit a kolik stojí vstupné? Máme pro Vás dobrou zprávu. Zůstaňte ve svých křeslech, nechte nohy v teple a připravte si pořádnou mísu s popcornem! Cena dohoto festivalu je také velmi přívětivá – je ZDARMA.

Pokud jste tedy nestihli promítání v kinech, které proběhlo před několika měsíci v Praze, vydejte se přímo PŘÍMO SEM a vychutnejte si filmy online. Tato událost pobšží až do neděle 12. března 2017. Výběr těch nejzajímavějších a nejpropracovanějších animáků z celého světa pak můžete ohodnotit. Nejlépe hodnocený fim pak od organizátorů získá supr trupr cenu.

Náročnou selekcí se musela probojovat malá skupinka organizátorů, kteří dle našeho názoru odvedli skvělou práci a věříme, že jejich vkus na dobré animáky oceníte i vy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.