Celoroční animační turné pro animátory: uzávěrka přihlášek 29.10.18!

Asociace CEE Animation (do nedávna známá jako VAF Animation) pořádá celoroční animátorské vzdělávací klání. První šestidenní sezení se koná v malebné Lublani (hlavní město Slovinska), na kterém by mnozí z vás neměli chybět! Další setkání proběhne v Budapešti a naší české Třeboni během Anifilmu. Je to velká věc, protože se jedná o úplnou novinku ve vzdělávání v oboru animované tvorby. 

Toto celoroční vzdělávací pásmo s rozličnými tématy vás obohatí o mnoho vědomostí a dostanete vaše know-how na vyšší úroveň. Jednoduše řečeno: chcete-li být ve svém snažení úspěšnější, přihlašte se do pondělí 29.10.2018 ZDE a nebudete litovat.

Můžete také zažádat o stipendium. Stačí zaslat motivační dopis s odůvodněním na email submissions@ceeanimation.eu. 

Workshopy a přednášky jsou pro každého, kdo pracuje či bude pracovat na animovaném projektu a chce zdokonalit proces vývoje a navázat spolupráci s producenty v tomto odvětví. Vítaní jsou také zaměstnanci veřejných či soukromých fondů, televizních stanic, zástupci animačních studií, distributoři apod.

Organizátoři workshopu se nejprve zaměří na správný vývoj příběhu a na uměleckou stránku vašeho projektu, poté vás provedou fází výroby a financování a celé turné zakončí workshopem o marketingu, distribuci a uvedení na trh. To je přesně to, co by čeští producenti a tvůrci autorských filmů potřebovali vědět, děkujeme za takovou salvu přednášek! 

Producenti s animovaným projektem ve vývoji: 1.800,00 EUR
Další člen kreativního týmu s projektem: 900,00 EUR
Účastníci bez projektu: 1.800,00 EUR

Program je rozdělen na tři šestidenní workshopy:
Workshop 1: 30. listopadu – 6. prosince 2018, Lublaň, Slovinsko
Workshop 2: 20. – 26. března 2019, Budapešť, Maďarsko
Workshop 3: 3. – 9. května 2019, Třeboň, Česká republika

A tady máte poslední sdělení od nás: čapněte příležitost za pačesy a konečně ukažte, co ve vás, českých animátorech, tkví! Howgh. 

This slideshow requires JavaScript.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.