Den české animace v Bio Oku: stánky se školami, projekce a novinky!

Nenechte si ujít čtvrteční (11.října 2018) akci v pražském kině Bio Oko, která začíná projekcí úspěšného rotoskopického snímku Teheránská tabu (2017) v 10:00 hodin. Po skončení filmu na vás ve foyer kina budeme čekat my, s animátorskými potřebami, a zástupci šesti vysokých uměleckých škol se zaměřením na výuku animace. Všichni na jednom místě! Wow!

Co bychom vám vyprávěli za pohádky, rovnou mrkněte na program celého dne:

Den české animace v pražském Bio Oku v říjnu 2018!

Celou událost můžete sledovat také na Facebooku TADY.

A na co se můžete těšit na našem stánku? Jak jistě víte, nasyslili jsme si všechny knihy o animaci z Anglie do našeho skladu. V tuto chvíli jsme nejmajetnější nejen co se týče odborných knih o animaci či game designu, máme u sebe krom všeho víc jak desetinu tuny profesionální animační plastelíny Newplast!

Vyrobili jsme pro vás také různé velikosti a verze linkovaných animátorských sešitů, které každému animátorovi mluví z duše. Nezapomněli jsme ani na Animátorské omalovánky 2018, které stále jedou. Ještě aby ne, vážně se povedly! Dále na vás bude čekat halda různých druhů flipbooků – od prázdných až po ty se sdělením Všechno nejlepší! To a mnohem více uvidíte na pekelně prohnutém stánku Animuj.cz již zítra od 12:30 hodin! Těšíme se na setkání! 🙂

This slideshow requires JavaScript.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.