Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.animuj.cz. Podmínky blíže upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

 1. Kontaktní údaje

E-shop: www.animuj.cz
Provozovatel: BcA. Karolína Čížková
Sídlo: Ke Slivenci 11, Praha 5 Lochkov, 154 00
IČ: 06245641

DIČ: CZ926107081
Nejsem plátce DPH
Zapsán v živnostenském rejstříku – Městský úřad Praha 16

Telefon: +420 721 058 432
E-mail: info@animuj.cz

BANKOVNÍ SPOJENÍ:

Číslo účtu: 2401271388/2010 (FIO BANKA)

Pro zahraniční platby (IBAN): CZ1520100000002401271388

SWIFT/BIC FIOBCZPPXXX

Prodávající se zavazuje na písemnou nebo elektronickou korespondenci ze strany kupujícího reagovat neprodleně, nejpozději ve lhůtě tří pracovních dnů.

 1. Zakázky

Prodávající může převzít zakázky ke zpracování pouze na základě dále uvedených obchodních podmínek. Zákazník na ně zasláním zakázky ke zpracování v plném rozsahu přistupuje.

 1. Zboží

Prodávající nabízí zboží v podobě výtvarných a uměleckých potřeb pro amatérské i profesionální animátory (dále jako „produkt“).

 1. Specifikace e-shopu pro animátory

E-shop Animuj.cz nabízí svým zákazníkům specializované potřeby pro výtvarníky a animátory. Internetový obchod nabízí nejen knihy a výtvarné potřeby, ale také originální produkty se zábavným podtextem určeným animátorům a jiným umělcům, kteří se orientují v animačním a filmovém průmyslu. Zákazníci také mají možnost zakoupit poukazy na nákup v e-shopu Animuj.cz či si pořídit voucher na animační či výtvarný kurz.

 1. Ceny zboží

Ceny se odvíjí od konkrétního produktu a jeho dalších parametrů. Veškeré informace o ceně zákazník nalezne v podrobném popisu každého produktu. Nárok na slevu 15% z objednávky na našem e-shopu má každý student po zaslání potvrzení o studiu na objednavka@animuj.cz. Kód pro slevu je „JSEMSTUDENT“.

 1. Ceny poštovného a balného

Při platbě převodem a on-line platbě kartou je cena poštovného a balného 79 Kč. Objednané a zaplacené zboží je možné osobně převzít na předem zvoleném místě při volbě dopravy za 39 Kč (oblast na Praha 5). Při objednávce nad 3500 Kč či při osobním odběru na adrese Ke Slivenci 11, Praha 5 Lochkov zákazník neplatí poštovné ani balné žádné.

 1. Způsoby platby

Za zboží nabízené na internetovém obchodě animuj.cz/e-shop je možné zaplatit převodem na účet, on-line platbou kartou, PayPal metodou. Způsob platby si zákazník zvolí při vyplňování své objednávky.

 1. Uzavření smlouvy

Odesláním internetové objednávky přistupuje zákazník jako objednatel na tyto obchodní podmínky. Zároveň je objednávka považována ve smyslu § 1740 a násl. občanského zákoníku za přijetí našeho návrhu na uzavření smlouvy na objednané zboží, a to v takovém znění, jaké objednatel přijme při potvrzení internetové objednávky. Objednatel bere na vědomí, že tato smlouva je uzavřena okamžikem odeslání internetové objednávky. Objednatel bere na vědomí, že uzavřením smlouvy mu vzniká mimo jiné povinnost zaplatit výrobci cenu za zhotovené zboží, a to ve výši dle internetové nabídky, platné v době uzavření smlouvy. Dále je objednatel povinen uhradit poštovné a balné a to ve výši uvedené na internetové stránce v době uzavření smlouvy. Zákazník souhlasí s použitím komunikačních prostředků na dálku při uzavírání smlouvy. Náklady vzniklé zákazníkovi při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí zákazník sám.

 1. Doprava

Objednávky jsou odesílány službami Uloženka či prostřednictvím České pošty (Doporučené psaní či Doporučený balík). Výkony České pošty, s.p. (doručení zásilky) nejsme schopni ovlivnit. Opožděné dodání zásilky neopravňuje zákazníka k odmítnutí jejího převzetí ani k požadování náhrady či slevy za nedodržení lhůty na zpracování.

 1. Doba zpracování a dodací lhůta

Obchodník má na zpracování objednávky čtyři pracovní dny. Doba zpracování objednávky se počítá od následujícího pracovního dne po dni přijetí objednávky. Doba doručení objednávky zákazníkovi je šest pracovních dnů od přijetí objednávky. V případě platby převodem bude objednávka odeslána až po jejím uhrazení.

 1. Záruka kvality

Prodejce odpovídá zákazníkovi za to, že produkt nemá vady. V případě, že již na poštovní zásilce bude při převzetí viditelné mechanické poškození, doporučujeme zákazníkům zásilku odmítnout a sepsat s poštovním doručovatelem nebo na pobočce České pošty či PPL protokol o poškození zásilky. V takovém případě se zásilka vrátí prodejci, který sám vyřídí reklamaci poškozené zásilky a zákazníkovi zašle bezodkladně novou zásilku. U jednoznačných nedostatků ve zpracování má zákazník právo na uplatnění reklamace. Za vadu není považováno běžné opotřebení či mechanické poškození. Zákazník je oprávněn uplatnit práva z vady nejpozději ve lhůtě 3 měsíců od převzetí. Reklamaci doporučujeme zaslat doporučenou zásilkou na adresu sídla výrobce. Každá reklamace musí bezpodmínečně obsahovat reklamované zboží a potvrzení internetové objednávky. O přijetí reklamace, způsobu jejího vyřízení a době trvání bude zákazník informován písemně na e-mailovou adresu uvedenou v registraci. Reklamace jsou vyřizovány bezodkladně, a to nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Zákazník má v závislosti na druhu vady ze zákona nárok na dodání nové věci bez vady, odstranění vady, slevu z ceny nebo odstoupení od smlouvy. Zpráva o vyřízení reklamace je zákazníkovi poslána buďto e-mailem nebo dopisem jako součást zásilky s vyřízenou reklamací.

 1. Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Zákazník provedením registrace souhlasí se zpracováním a použitím svých osobních údajů (vyplněných při registraci) a to na dobu neurčitou, pro účely realizace práv a povinností ze smlouvy (tj. předání osobních údajů dopravci, správci databáze).

V Praze dne 10.května 2017