Film BALLERINA přitančí do kin již v březnu

Do českých kin v březnu 2017 přistane další 3Déčko. Tentokrát ale nejde o tvorbu studia Pixar, ale pochází z francouzsko-kanadské produkce od mladých, zatím nepříliš světem objevených tvůrců  Erica Summera a Érica Warina. Ballerina, jak se celovečerní animovaný film jmenuje, je podle traileru (viz níže) dobrodružná podívaná, která si bezesporu najde své diváky. Hlavní myšlenkou filmu je sebedůvěra a chuť jít si za svým snem. To nás velmi zaujalo a takový film se po dlouhém zimním spánku bude jistě více než hodit.

V Březnu 2017 do českých kin přitančí 3D animovaný počítačový film Ballerina, který využil technologii motion capture.Jako většina 3D animáků, které byly vyprodukované za poslední roky, tak i Ballerina vznikla mj. pomocí technologie motion capture. Ta tvůrcům pomáhá udělat počítačovou animaci tak, aby byla mnohem věrohodnější a pro dnešní rozmazlené lidské oko přirozenější. Pro tvorbu animace prostřednictvích technologie motion capture však vždy potřebujete herce, modely, kteří se stanou jakýmsi „předherci“. Jejich pohyb je snímán a převáděn rovnou do počítače, V Březnu 2017 do českých kin přitančí 3D animovaný počítačový film Ballerina, který využil technologii motion capture.kde se promění do digitální 3D podoby. Ta je poté aplikována a použita na animovaných postavách. Stejné postupy byly použity například v námi kritizovaném Obrovi Dobrovi, ale také ve filmu Tintinova dobrodružství, Pán Prstenů, Hobit, Avatar a mnohých dalších filmech, které jste buď viděli nebo se třeba teprve chystáte na jejich shlédnutí. V případě filmu Ballerina, na který se možná vypravíte (doufáme, že ano), si zahráli role modelů dva francouzští tanečníci baletu – Aurélie Dupont a Jérémie Bélingard, kteří své ladné pohyby propujčili hlavním postavám příběhu.

V Březnu 2017 do českých kin přitančí 3D animovaný počítačový film Ballerina, který využil technologii motion capture.Jsme velmi zvědaví, co se z tohoto animáku vyklube, tudíž nebudeme dělat předběžné soudy a necháme se překvapit stejně jako vy. Zatím se naladíme celkem povedeným trailerem a počkáme si na 2.března!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.