INSPIRUJ SE: ilustrátorka a animátorka Eliška Podzimková

Velmi motivující rozhovor pro DVTV poskytla mladá ilustrátorka a animátorka Eliška Podzimková, jejíž tvorbu si oblíbili lidé po celém světě. Originální tvorba byla Elišce blízká již od dětství. Velký zlom však nastal během studií animované tvorby na Filmové akademii Miroslava Ondříčka v Písku, kdy se Eliška od animace brzy přesunula k ilustracím, ve kterých se velmi rychle našla. Velkým pomocníkem se jí zprvu staly sociální sítě, díky nímž se její dokreslované fotografie rozutekly do celého světa a získaly si mnoho příznivců.

Dnes však tvůrkyně na sociální sítě nahlíží z jiného úhlu. V rozhovoru se také zmiňuje o svém studijním a pracovním pobytu v New Yorku. O Elišce se široká veřejnost dozvěděla také díky spolupráci s celosvětově uznávaným kuchařem Jamiem Oliverem.

Hlavním důvodem, proč s vámi sdílíme tento rozhovor, je inspirativní podtext, který nám ukazuje, že se každý může stát tím, kým chce. Chce to jen píli a odhodlání jít si za tím, co nás baví. I umění nás totiž může živit a kdo tvrdí opak, akorát nebyl dost silný si své sny udržet. 😉

ROZHOVOR ZDE.

This slideshow requires JavaScript.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.