Jak na distribuci animovaného filmu? Vyražte na seminář!

Vytvořit kvalitní a zajímavý animovaný film, který uvidí celý svět, se zdá jako pokročilá alchymie. Není to tak. Asociace animovaného filmu (ASAF) zve všechny tvůrce animovaných filmů na seminář o distribuci animace. Registrujte se co nejdříve, přednáška se koná již 1.února 2018 v Praze.

Pochopit principy a strategie distribuce animovaného filmu je jako pochopit podstatu animace. Pokud neznáte správné cesty distribuce, váš film zmizí v propadlišti dějin, jelikož ho jednoduše neuvidí správní nebo vůbec žádní diváci. Pokud chcete, aby vaše tvorba nezůstala jen titulkem ve vašem portfoliu, navštivte tento seminář.

O podrobném rozpisu řečníků, kteří na semináří vystoupí a prozradí vám klíčové body filmové distribuce, se můžete dočíst v obsáhlém článku na ASAFu ZDE. Pro více informací o volných místech pište na distribution.asaf.cz.

Pro ty, kteří mají své místo na semináři jisté, máme skvělou zprávu! Organizátoři této akce navíc nabízí tvůrcům celovečerního animovaného filmu/seriálu jedinečnou možnost prezentovat své projekty jednotlivým hostům a poradit se s těmito odborníky na dalších krocích v distribuci. V rámci tohoto bloku s názvem “1 to 1 meetings”,  budou mít tvůrci příležitost konzultovat v 10 minutách svůj projekt s vybraným hostem.

V případě zájmu zašlete informace o projektu nejpozději do pondělí 22. 1. Vyplněný formulář vč. jednoho vizuálu (vložený obrázek přímo do formuláře nad tabulku s informacemi) projektu zasílejte Martě Obršalové na marta.obrsalova@gmail.com 

Formulář pro distribuční seminář – konzultace projektu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.