JDEME DO OFFLINU: Animuj na Doll Prague Exhibition

Dost bylo skrývání. V listopadu Animuj vyrazí mezi lidi a připravuje velké věci. Setkáme se na tradiční události v srdci Prahy, a to na Doll Prague Exhibition 2017. Víkendová akce potrvá od 24.11. do 26.11. 2017. Organizátoři letošního ročníku připravují kromě výstavy uměleckých panenek z celého světa také expozici animačních loutek, proto nesmíme chybět!

Za jakým účelem nás můžete navštívit? Úplně poprvé vylezeme ze svých nor a ukážeme vám na denním světle! Hlavním cílem naší účasti bude představit vám náš další, dlouho plánovaný krok – specializovaný obchod pro výrobu animovaného filmu! Co budeme nabízet? Zajďete na Doll Prague Exhibition. Pro nedočkavce budeme pomalu poodhalovat naše senza produkty! Těch se dočkáte o něco později i na našem e-shopu. Puf!

V rámci spolupráce s organizátory této tradiční výstavy jsme naplánovali několik zajímavých rozhovorů s tvůrci loutkových filmů, kteří nám přiblíží svou tvorbu a pohled na animovaný film. První interview bude s uměleckou kurátorkou stop-motion výstavy Ozlem Akin, která propojuje svět uměleckých panenek s loutkovou animací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.