Animuj.cz_logo

Kdo jsme?


Animuj.cz_logoJsme samostatný internetový portál Animuj.cz, který vznikl roku 2013 jako malý blog Karolíny Čížkové. Animuj se později stalo oblíbeným místem s jedinečným obsahem jak pro širokou veřejnost, tak i studenty a nadšence, kteří milují animovaný film. Díky našemu odhodlání a věrným čtenářům se pomalu ale jistě rozrůstáme a klademe si stále vyšší cíle.

CO DĚLÁME Baví nás informovat o dění ze světa animovaného filmu, objevovat zajímavé animované projekty, akce a nové filmy. Radíme vám, jak na výrobu vlastního animovaného filmu a přinášíme vám mnoho inspirace.

OBSAH Zajímají vás animační technologie, hledáte workshopy, kurzy či školy animace? Milujeme psaní o historii animace, recenze k aktuálním filmovým novinkám a mnoho dalšího, co jinde nenajdete.

KONTAKT Dotazy, nápady a připomínky pište na info@animuj.cz a nezapomeňte nás sledovat na FACEBOOKU.

ZAPOJ SE Chtěli byste se i vy stát redaktory portálu ANIMUJ či máte zájem o spolupráci? Pište na info@animuj.cz. Těšíme se na vaše nápady!

Komentářů: 2

  1. ten vas film je paradni ….potreboval bych poznat sikovneho scenaristu,,, pripadne mu dam vydelat, nejlepe jizni cechy ,dik
    vinc

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *