Kdo jsme?


logo_animujJsme samostatný internetový portál Animuj.cz, který vznikl roku 2013 jako malý blog Karolíny Čížkové. Animuj se později stalo oblíbeným místem s jedinečným obsahem jak pro širokou veřejnost, tak i studenty a nadšence, kteří milují animovaný film. Díky našemu odhodlání a věrným čtenářům se pomalu ale jistě rozrůstáme a klademe si stále vyšší cíle.

CO DĚLÁME Baví nás informovat o dění ze světa animovaného filmu, objevovat zajímavé animované projekty, akce a nové filmy. Radíme vám, jak na výrobu vlastního animovaného filmu a přinášíme vám mnoho inspirace. Nově jsme také otevřeli e-shop pro animátory!

OBSAH Zajímají vás animační techniky, hledáte workshopy, kurzy či školy animace? Milujeme psaní o historii animace, recenze k aktuálním filmovým novinkám a mnoho dalšího, co jinde nenajdete. Sledujte nás také na Facebooku.

KONTAKT

Nápady, dotazy a připomínky piště na info@animuj.cz nebo se obraťte na šéfredaktorku Karolínu Čížkovou (cizkovakarolina@animuj.cz).Komentářů: 4

 1. ten vas film je paradni ….potreboval bych poznat sikovneho scenaristu,,, pripadne mu dam vydelat, nejlepe jizni cechy ,dik
  vinc

   1. Jsem starej chlap tak jsem se dlouho neozval z důvodu chorob.Musim Vám pochválit novej design stránek na té světlé je to přehlednější děláte hezkou práci .
    Popřemýšlím jak a s čím pomoci ´´´mozna nějaké to konkrétní časování a krokováni k pozadí na osu a to něco vím já psát můžete na majl
    Nebo třeba někdy btnkněte 725087795…. hezké podzim.
    Já musím taky něco pokoumat co jako dál ot nejsem zaseklej na reklamách….tedy ještě jednou redakci zdar

    1. Dobrý den,

     děkujeme, jsme rádi, že se Vám nový vzhled líbí. Souhlasíme s Vámi, web je přehlednější a lépe se články čtou. Přesně jsem nepochopila Vaše zaměření. V animaci jste působil přímo jako animátor klasické nebo stále působíte v digitální animaci?
     Také přeji krásný podzim.
     Karolína Čížková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *