O nás & kontakt

Web, e-shop, workshopy & přednášky

Animuj jsou české internetové stránky o animované tvorbě se specializovaným e-shopem pro animátory. V Praze 5 pořádáme intenzivní odborné kurzy, workshopy a přednášky. Nabízíme lekce pohybové kresby podle živých modelů a zvířat, lekce současných animačních a postprodukčních softwarů, ale i výrobu flipbooků či časování animace. Velký prostor věnujeme přednáškám o historii české a světové animace, trikového filmu a vizuálních efektů a cenotvorbě.

Příběh Animuj

Stránky založila roku 2013 Karolína Čížková, která v té době studovala animaci na FAMO v Písku. Animuj se brzy stalo oblíbeným místem s jedinečným obsahem jak pro širokou veřejnost, tak i studenty a nadšence, kteří milují animovaný film.

O čem píšeme

Svým čtenářům přinášíme novinky ze světa animovaného filmu, objevujeme zajímavé projekty, akce a nové animované filmy. Radíme s výrobou vlastního animovaného filmu a přinášíme mnoho inspirace.

Czech Animation Puppet

Sledujte také náš sesterský projekt Czech Animation Puppet, který se zaměřuje na zakázkovou výrobu českých animačních loutek a rekvizit s nejvyšší kvalitou zpracování.