Kurz ploškové animace v Kasárnách Karlín

Divadlo Činema a Kasárny Karlín lákají již tuto sobutu 4.11. všechny nadšence klasické ploškové animace na animační workshop. Lekce je vhodná pro děti starších 6ti let.

Plošková animace je ideální i pro ty, kteří se s animací teprve sbližují. Jedná se o animační techniku, kterou řadíme do tzv. stop-motion animace nebo také pookénkové animace. Více o tomto druhu animace se dočtete v tomto článku. Plošková animace je oblíbená také pro svou časovou nenáročnost (samozřejmě v porovnání s ostatními druhy animace). Můžete si zkusit animaci s vlastními kresbami, ale využít můžete také výstrižky z novin, časopisů, fotografie nebo jakékoliv grafické prvky (typické také pro animaci zvané graphic animation – animace grafických výstřižků).

Abyste mohli na workshopu pracovat naplno, doporučujeme malou domácí přípravu nebo si přinést časopis, noviny, nasbírané výstřižky nebo vlastní návrhy pro Vaši postavu. Důležité je, aby vystříhané části umožnily postavě či rekvizitám proměnovat se v různých klíčových fázích pohybu. To vše Vás ale naučí lektoři přímo na místě.

Registrace nutná na alexandra@freecinema.cz nejpozději do 3.11. Kontakt: 720 422 086
Vstupné: 80 Kč
______________________________________________________

Další kurzy, o kterých vás budeme informovat:
25.11. Lunapark filmových vynálezů
9.12. Vytvoř si pomikulášský flipbook

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.