KURZ PRAHA: Vyrobte si animační loutku!

Muzeum Karla Zemana tentokrát zve všechny příznivce loutkové animace k sobě na pražskou Kampu, aby vám jeho zkušení lektoři ukázali, jak vyrobit vlastní nefalšovanou animační loutku! Její výroba je velmi zábavná činnost – jediné, co potřebujete, jsou dvě alespoň trochu šikovné ruce a pořádný zápal do věci.

Kurz je ale už za dveřmi. Udělejte si rychlé volné okénko již tuto sobotu 8.dubna 2017 od 10:00 do 13:00 hodin – právě v tomto čase budete pracovat na vlastních návrzích animační loutky a následně na výrobě kostry a její modelaci z mnoha materiálů, které si vyberete.

A co pak? Je třeba vaši animační loutku pořádně otestovat, proto ji nemine krátký animační test, kde uvidíte výsledek celého vašeho tříhodinového snažení. Cena workshopu vč. materiálu činí 490,-. Pokud vám ale ani to nestačí, můžete volně přejít k navazujícímu animačnímu kurzu, kde si vaše postavička zahraje v krátkém filmu!

A kde se kurz koná? Na adrese Muzea Karla Zemana, tedy Saská 3, Praha 1, 118 00 – hned u Karlova mostu. Dílna je určena všem nad 10 let!

REZERVACE Pokud toužíte po vlastní loutce (a my se nedivíme) neváhejte si na TOMTO ODKAZU zakoupit voucher, který vám otevře dveře do kouzelného světa loutkové animace.

Muzeum Karla Zemana zve na workshop/kurz výroby animační loutky a to 8.dubna 2017 od 10.hodiny. Cena kurz je 490Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.