KURZY PRO DOSPĚLÉ: loutková animace v srdci Prahy

Již dlouhé roky neplatí, že kurzy animace jsou jen malé nadšence. Odreagovat se a osvojit si principy animované tvorby může každý a to v jakémkoliv věku. Největší možnost realizace mají zájemci v Praze. Zabrousíte-li do naší sekce o možnostech kurzů animace, zjistíte, že máte šanci na úspěch i v jiných městech.

Dnes se ale podíváme na zoubek opět pražskému Muzeu Karla Zemana, o němž jsme psali v minulých dnech v souvislosti s kurzy pro děti.

V tomto článku se ale zaměříme na kurzy pro dospělé! Muzeum Karla Zemana nabízí zajímavé workshopy pro ty, kteří se rozhodli o kouzelném světě animovaného filmu dozvědět něco více a chtějí do jeho tajů proniknout tak, aby si pak mohli vytvořit vlastní krátký animák.

A teď praktické informace. Kurzy pro velké nadšence se konají pravidelně v pondělí nebo v úterý v čase od 19:15 do 21:15. Pozor, první setkání se koná již 20.února 2017!

Kurz se skládá z 12 lekcí a vrcholem bude promítání filmů, které po dobu výuky vznikaly. Po celou dobu budou účastníky provádět zkušení lektoři ze sdružení Ultrafun. Pravidelný workshop se bude skládat z úplných základů, tedy jak napsat správně námět, scénář, storyboard až po výrobu vlastní loutky, její animaci a následnou postprodukci celého filmu.

This slideshow requires JavaScript.

Cena celého kurzu činí 3.600Kč. Neotálejte ale moc dlouho, kapacita míst je omezena na 5 zájemců. Díky nízkému počtu účastníků se lektoři mohou každému nadšenci věnovat jak jen to půjde.

Termíny kurzů pro dospělé:

  • každé pondělí (20. 2. – 29. 5. 2017) 19:15 – 21:15
  • každé úterý (21. 2. – 16. 5. 2017) 19:15 – 21:15

Přihlášky a otázky směřujte na info@muzeumkarlazemana.cz nebo telefonicky na 724 341 091. Více informací o dalších aktivitách Muzea naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.