Muzeum Karla Zemana láká na kurzy a workshopy v novém kabátě

Muzeum Karla Zemana sídlící v pohádkovém centru Malé Strany otevírá v únoru 2018 nové kurzy a workshopy animace nejen pro děti a mladistvé, ale tentokrát i pro dospělé. Na co se mohou malí i velcí nadšenci do animovaného filmu těšit? Mohou si vybrat z pestré nabídky!

KURZY PRO DĚTI

Klasická animace – děti postupně projdou důležitými kroky při výrobě animovaného filmu (literární příprava, storyboard, výroba loutky, animace, postprodukce). Podrobné informace o kurzu ZDE.

Počítačová animace – účastníci kurzu si osvojí základy programů Adobe Flash a Adobe After Effects. Podrobné informace o kurzu ZDE.

KURZY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

Výroba animační loutky – vyrobte si drátěnou nebo plastelínovou kostričku, zvolte si materiál dle vlastního výběru a závěrem tříhodinového workshopu vytvořte s vaší loutkou animační test. Podrobné informace o workshopu ZDE.

Workshop ploškové či loutkové animace – osvojte si základy ploškové či loutkové animace, vyzkoušejte si principy trikového filmu. Podrobnější informace o workshopu ZDE.

Workshop trikové animace s použitím barevného pozadí – naučte se pracovat s klíčovacím pozadím a vplujte do světa nekonečné fantazie! Při workshopu se naučíte odstraňovat zelené pozadí pomocí programu Adobe After Effects. Podrobnější informace o workshopu ZDE.

Individuální workshop animace – skupina 1 – 7 osob v předem domluvený termín.

KURZY PRO DOSPĚLÉ

Klasická animace – účastníci kurzu si projdou všemi důležitými kroky při výrobě animovaného filmu (literární příprava, výtvarná příprava, výroba loutky, animace, postprodukce). Podrobnější informace o kurzu ZDE.

Počítačová animace – účastníci kurzu si osvojí základy programů Adobe Flash a Adobe After Effects. Podrobné informace o kurzu ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.