Kde nás najdete

Během celého roku se pravidelně objevujeme na českých filmových festivalech. U našeho stánku můžete zakoupit nevšední potřeby pro animátory, dárkové poukazy, knihy či DVD. Potkat se s námi můžete i na našich kurzech v Praze. aktuální nabídku workshopů naleznete ZDE.

ANIFILM – Mezinárodní festival animovaného filmu (5. 5. 2020 – 10. 5. 2020)

Na Anifilmu Vás každoročně přivítáme v našem festivalovém obchodě, který je otevřen denně od začátku do konce festivalu. Nakoupit u nás můžete zboží všeho druhu: od placek, přes storyboard pady či flipbooky až po zahraniční specializované knihy.

SPLASH – Festival ilustrace a vizuálních efektů v Praze (září 2020)

Ačkoliv se festival Splash zaměřuje především na vizuální efekty a ilustrátory, jsme přesvědčeni, že mezi těmito obory má své zasloužené místo i animace. Proto nás každoročně potkáte i na pražském Suchdole, kde se festival koná!

DEN ČESKÉ ANIMACE (říjen 2020)

Každoročně nás potkáte i na jednodenních oslavách české animované tvorby, která se doposud konala v pražském kině OKO. Kromě přehlídky vysokých škol pro animátory můžete shlédnout řadu animovaných filmů a nahlédnout pod pokličku českému animačnímu průmyslu v podobě přednášek a diskuzí.

PRAŽSKÝ FILMOVÝ KUFR (listopad 2020)

Poprvé jste nás mohli navštívit u našeho stánku i na Pražském filmovém kufru 9. listopadu 2019 a pevně věříme, že se tak stane i na podzim roku 2020. Festival se zaměřuje na malé a mladší filmaře a během festivalového dne tam můžete být svědky skvělých filmů ( a to nejen animovaných), debat a workshopů.