Projekce TOP krátných animovaných filmů po celé ČR

A je to tu. Mezinárodní online festival animovaného filmu AninetFest je za dveřmi a my se už nemůžeme dočkat na projekce toho nejlepšího, co ve světě animace právě vzniká! Výběr toho nejlepšího můžete sledovat nejen online, ale i v několika kinech po celé České republice.

Chcete zůstat v obraze a mít přehled o těch nejpovedenějších animovaných filmech z celého světa? Pak vyražte na projekce pořádané AninetFestem, který každoročně získá práva na projekce toho nejlepšího, co vzniklo ve světě animace za uplynulý rok. Uvidíte oceňované snímky různých žánrů a technik.
Třetí ročník AninetFestu pro vás i tentokrát vybral 20 nejlepších krátkých animovaných filmů, které pochází z různých koutů světa. Organizátoři festivalu shlédli 1650 animovaných filmů z více jak 100 zemí a pečlivě vybrali snímky, které vám prostě nesmí ujít. Projekce (průměrná délka jednoho filmu je 5 min.) je vhodná i pro každého bez rozdílu. Veškeré snímky jsou navíc bez dialogu, projekce je tudíž vhodná i pro cizince.
Závěrem celé události se můžete zapojit do hlasování o nejlepší animovaný film, jehož autor obdrží  „Cenu diváků za nejlepší film„.
Nyní to nejdůležitější – program! AninetFest letos promítá v těchto kinech:
Co uvidíte na letošním ročníku AninetFestu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.