animační tábory 2018

Tábory 2018

ANIMAČNÍ DĚTSKÝ TÁBOR AERTĚK

Kromě vzdělávacích kurzů, workshopů a přednášek pořádá Aeroškola také filmový/animační pobytový tábor zvaný Aertěk, který letos slaví 11 let.  Již třetím rokem je k mání speciální turnus zasměřený čistě na stop-motion (pookénkovou frame by frame) animaci. Děti si na táboře vyzkouší hned několik animačních technik. Místo na tomto táboře doporučujeme rezervovat s velkým předstihem.

Jak Aertěk probíhá? Děti se učí, jak vymyslet a napsat poutavý příběh, ale naučí se i správně animovat a vyzkouší si i postprodukční práce. Děti se také seznámí s obrazovou postprodukcí, bez které se neobejde téměř žádný filmový tvůrce. Aertěk je jedinečná možnost, jak se potkat s dalšími dětmi, které animace opravdu zajímá a načerpají spoustu zkušeností ale i skvělé zábavy. Tento tábor je jedna z možností, jestliže chcete své děti podpořit v jejich vlastní animační tvorbě.

Aertěk každý svůj  turnus slavnostně zakončí premiérou v kině Aero, kde děti promítnou hotové filmy svým rodinám a přátelům. Tábor je určen přibližně pro děti ve věku 10 – 14 let.

Termín animačního tábora: 29. 07. – 07. 08. 2018

Cena: 6 550 Kč

Více informací naleznete na webu Aertěku.