Premiéra tištěné knihy Vizuální efekty roku 2017 na Anifilmu!

Pro všechny nadšence do vizuálních efektů máme skvělou zprávu! Ve spolupráci s webem o vizuálních efektech VFXcz jsme se rozhodli vydat knihu Vizuální efekty roku 2017 v tištěné verzi. Ročenku přitom napsal sám autor stránek – Martin Klekner. Prodejní premiéru publikace zažije na festivale animovaného filmu Anifilm, který se koná tradičně v Třeboni. Obchod Animuj můžete navštívit od 1. do 6. května 2018!

O čem se ve Vizuálních efektech roku 2017 dočtete? V knize objevíte dvanáct kapitol, v kterých se Martin Klekner zaměřuje na výrobu trikových scén u jednotlivých filmů, které jste mohli vidět v roce 2017. Publikace je navíc obohacená o značně rozšířené verze článků, které autor postupně zveřejňoval na webu VFXcz.

Jedná se o tyto filmy: Alien: Covenant, Blade Runner 2049, Dunkirk, Game of Thrones, Ghost in the Shell, Guardians of the Galaxy Vol. 2, Kong: Skull Island, The Shape of Water, Star Wars: The Last Jedi, Valerian and the City of a Thousand Planets a War for the Planet of the Apes.

Knihu si můžete zakoupit během festivalu nebo později zakoupit na e-shopu Animuj. Cena publikace je 350 Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.