Nové kurzy animace na pražském Žižkově

Stále hledáte kurzy animace v Praze? Možná právě Základní umělecká škola Štítného bude správnou volbou. Škola sídlící na pražském Žižkově se rozrůstá o další zaměření a tím je animovaný film. Skvělou zprávou pro vás je, že mají stále ještě volná místa. Kurz startuje již 1.února 2017, proto neváhejte a posílejte přihlášky do školy co nejdříve.

Dveře jsou otevřené každému, kdo má chuť se rozvíjet v odvětví animovaného filmu. Oč v kurzu animace půjde? V rámci všeobecného povědomí je kladen důraz jak na klasickou animaci a jeho historii, tak i na jednotlivé fáze výroby animovaného filmu. Žádný propracovaný animovaný film se neobejde bez správně nakresleného storyboardu či dokonale zpracovaných návrhů jednotlivých animovaných postav. Účastníci kurzu se mimo jiné zaměří i na výrobu dekorací pro loutkový film a další zajímavé ruční techniky animovaného filmu. V kurzu se děti naučí práci s moderní technikou, pomocí které budou snímat animační scénu. Zdaleka ale nezůstanou jen u staré dobré klasiky. Naučí se ovládat dnes nepostradatelné animační a další postprodukční softwary nutné pro dokončení filmu. Žáci si osvojí jednotlivé kroky od námětu až po jejich správnou prezentaci na různých soutěžích a festivalech.

Podle popisu připracovaného kurzu jde o velmi bohatý a zajímavý program. Jsme velmi zvědaví na výsledky budoucích účastníků kurzu. Jistě vznikne mnoho úchvatných děl, o kterých vás budeme rádi informovat.

A teď praktické informace: kurz se bude konat pravidelně 1x týdně a to každou středu 16:30 – 18:45 (první hodina je 1. února). Úprava časů a případné doplnění dalších termínů bude možné dle počtu studentů po zahájení kurzů. Výuka se koná v učebně číslo 4. Vaše dotazy směřujte na email: zus.stitneho@seznam.cz

Kurzovné: dospělí 600 Kč/měsíc, studenti střední školy 250 Kč/měsíc, žáci základní školy 240 Kč/měsíc

Elektronická přihláška ZDE (pokud se budete hlásit elektronicky, vyberte v přihlášce „výtvarný obor“ a poté nám pošlete emailem upřesnění, zda chcete chodit na animaci nebo na grafiku a kdy se zastavíte složit kurzovné).

kurz animovaného filmu na zuš štítného v praze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.