Kterou školu s výukou animace vybrat?

Kde studovat v České republice animaci, filmové vizuální efekty nebo výrobu počítačových her? Vybírat můžete z mnoha škol. Zaměření i kvalita jednotlivých škol je různá. Velmi se také liší postupy při přijímacím řízení a přístup ke studentům. Domluvte si se mnou osobní konzultaci a společně přijdeme na to, která škola je pro Vás tou nejlepší volbou.

Rádi kreslíte, tvoříte nebo vymýšlíte příběhy? Zkuste studium animace. V České republice se začíná zájem o tento obor opět probouzet a o šikovné animátory je na trhu práce nouze. Velký zájem je o počítačovou animaci a vizuální efekty. Poslední dobou jde nahoru opět klasická animace. Na jakou školu se tedy zaměřit?

Kontaktujte mě na mém emailu info@animuj.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 721 058 432 a domluvíme se na termínu konzultace. Se všemi školami jsem v úzkém kontaktu a vím, která škola stojí za to, jak se na ni dostat. 🙂

Ačkoliv vzdělání na českých filmových školách občas pokulhává za mnohými zahraničními školami, všímám si velkého zlepšení. Školy lépe reagují na potřeby studentů. Některé české školy, kde se vyučuje animace a vizuální efekty, pochopily, že odvolávat se na tradici české animace už nestačí – ta je s ohledem na neustálý vývoj animované tvorby dávnou historií.

Školy, o kterých mluvím na svých přednáškách a konzultacích, se často soustředí na jeden či dva druhy animace a podle toho vypadají i osnovy na celé tři či čtyři roky. Na jednotlivé osnovy jsem se podívala zblízka a poradím vám, která škola bude nejlepší volbou.

Výuka animovaného filmu se odvíjí především od možností konkrétní školy, ať už jde o finance školy, její prostory nebo přímo vedení školy a katedry animace. Během přednášek a konzultací proto beru v potaz i vybavení jednotlivých škol a jejich technické možnosti.

Cena za hodinovou konzultaci je 590 Kč vč. DPH.