Kam na vysokou školu? Poradíme na zítřejší přednášce.

Mnoho z našich čtenářů se na nás obrací s prosbou o radu, kterou vysokou školu s výukou animace mají zvolit. Rozhodli jsme se proto uskutečnit přednášku, kde představíme všechny možnosti studia animace v České republice a pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší školu pro Vás. Přednáška se koná již zítra 15. září v 15:30 hodin.

Kde studovat v ČR animaci, filmové vizuální efekty nebo výrobu počítačových her? Vybírat můžete z mnoha škol. Zaměření i kvalita jednotlivých škol je různá. Velmi se také liší postupy při přijímacím řízení a přístup ke studentům. Na naší přednášce Vám poradíme, kterou vybrat.

Rádi kreslíte, tvoříte nebo vymýšlíte příběhy? Zkuste studium animace. V České republice se začíná zájem o tento obor opět probouzet a o šikovné animátory je na trhu práce nouze. Velký zájem je o počítačovou animaci a vizuální efekty. Poslední dobou jde nahoru opět klasická animace. Na jakou školu se tedy zaměřit?

Přijďte za námi! Se všemi školami jsme v úzkém kontaktu. Víme, která škola stojí za to, jak se na ni dostat. Chcete mít přehled o jednotlivých ateliérech animace? Po přednášce Kde studovat animaci a jak uspět u přijímaček 15. září 2020 budete mít jasno!

Další termín přednášky je 8.února 2021 opět od 15:30 do 17:00 hodin.