Kurzy, festivaly, přehlídky aneb co na podzim 2019?

Nechceme malovat čerta na zeď, ale září je za humny a to už zavání podzimem. Nevěšte ale hlavy, připravili jsme pro vás rozptýlení nejen podobě našich intenzivní kurzů. Potkáme se i na různorodých animačních festivalech!

Potkáme se na Splashi, Dni české animace, Pražském filmovém kufru či na jednom z našich kurzů?

Záříjový festival Splash se zaměřuje na animátory, tvůrce vizuálních efektů, ilustrátory a 3D tvůrce. Kromě inspirujících přednášek zahraničních hostů se můžete těšit i na zajímavé workshopy, které se v České republice běžně nekonají. Více o akci se dočtete v rozhovoru s ředitelem festivalu Splash Michalem Bendou ZDE.

Potkáme se také na říjnovém Dni české animace v pražském Bio Oku organizovaným festivalem Anifilm. Můžete se těšit na knížky, sešity, plastelíny, flipbooky, placky a mnoho dalšího!

Závěrem podzimu si nenechte také ujít jednodenní festival Pražský filmový kufr, který se koná 9. listopadu 2019. Festival je určen pro mladé filmaře různých zaměření – mezi nimi jsou i tvůrci animovaného filmu.

Kromě filmových festivalů vás zveme také na naše intenzivní víkendové kurzy. Během září a října se uskuteční celkem čtyři workshopy s profesionály z oboru animace a 3D tvorby. Vstupenky si můžete jednoduše zakoupit přes náš e-shop.

[products limit=”8″ columns=”4″ orderby=”date” order=”DESC”]