Animuj.cz opět nabídne potřeby pro animátory na Anifilmu 2019!

Přípravy na Mezinárodní festival animovaného filmu Anifilm 2019 jsou v plném proudu. Ačkoliv třeboňský festival začíná až 7. května, chystáme se na jeho návštěvníky již nyní. Co na Vás chystáme?

V minulém roce jsme poprvé představili obchod Animuj v akreditačním centru Anifilmu

Minulý rok jsme se zaměřili především na odborné knihy ze zahraničí, které nejsou v České republice běžně k dostání. Nabízeli jsme také profesionální animační plastelíny, flipbooky, animátorské bloky, noviny či placky. Nechyběly ani omalovánky, které prezentují české animované projekty ve výrobě.

Plastelíny, placky, bloky, knihy, omalovánky, noviny a mnoho dalšího na našem stánku

Na Anifilmu 2019 přibudou v Animuj obchodě další potřeby pro animátory. Předvedeme novou edici kreslířských Animuj bloků a sešitů, přivezeme z Anglie veškeré dostupné odstíny profesionálních plastelín a nabídneme Vám také animační loutkové kostry české výroby.

Těšit se můžete na novou řadu prázdných flipbooků, storyboard bločků a animátorských omalovánek, které budou prezentovat tvorbu mladých animátorů ze sousedních zemí (ve spolupráci s CEE Animation).

CEE Animation podporuje tvůrce animovaných filmů a nabízí workshopy pro profesionály.

Do Třeboně samozřejmě přijedeme i s knihami pro animátory či pro tvůrce počítačových her. Nabídneme i několik českých titulů z oblasti animovaného filmu. Těšíme se v květnu na viděnou!